SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
    Vienreizlietojamie materiāli
    Medicīnas somas
    Diagnostikas ierīces
    Analizatori
    Pacientu monitorings
    Asinsspiediena mērāmie aparāti
       Mehāniskie
       Digitālie
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Mehāniskie
 Digitālie

Mehāniskie, Ar divām caurulēm Yton - Ar neilona aproci, kuru aiztaisa ar velcro paņēmienu, un precīzs manometrs, ko piestiprina aprocei. Mērogs 0-300 mm Hg. Gaisa noplūde no piefiksētas aproces ir maks. 4 mm Hg minūtē. Manuālo darbību gaisa noplūde - 2/3 mm Hg. No 260 mm Hg līdz 15 mm Hg maksimālais noplūdes laiks - 10 sekundes. Mērogs ir secīgi sakārtots ik pēc 2 mm Hg. Nepastāvīga nulle (rādītājam nav apstāšanās punkta; tas brīvi šūpojas), lateksa pūslis ar hromētu vārstu. Hromēts gaisa krāns; gaisa izplūde tiek regulēta ar skrūvējamu vārstu. Assinsspiediena mērītājam ir mīksta mākslīgās ādas soma ar rāvējslēdzēju; soma atrodas kartona kastē. Pieejami 3 varianti: standarta, bez lateksa vai kopā ar stetoskopiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
452_168 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Yton aneroīda sfigmomanometrs - bez lateksa - Ekonomisks sfigmomanometrs-аneroīds. Bez lateksa, tam ir neilona aproce ar līplentas aizdari. Drošs manometrs ar stiprinājuma spaili, skala 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa, gaisa izvade - maksimāli 4 mm dzīvsudraba stabiņa/min. Manuālais deflācijas regulējums līdz 2/3 mm dzīvsudraba stabiņa - no 260 mm dzīvsudraba stabiņa līdz 15 mm dzīvsudraba stabiņa. Маksimālais deflācijas laiks - 10 sek. Skalas solis - 2 mm dzīvsudraba stabiņa. Peldošā nulle (rādītājam nav apstāšanās punkta un tas brīvi šūpojas). Neilona aproce Velcro. Lateksa lodīte ar hromētu vārstu. Hromēts gaisa krāns ar regulējumu. Piegādā mīkstā somā no mākslīgās ādas ar rāvējslēdzēju. Pieejams 3 variantos: standarta, bez lateksa un ar iebūvētu stetoskopu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
907_615 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar divām caurulēm un fonendoskopu Yton - Ekonomisks asinsspiediena mērītājs ar neilona aproci, kurai ir velcro aizdare, un uzticams manometrs, ko ar saspraudi piestiprina pie aproces. Mērogs 0 - 300 mm Hg. Gaisa nozplūde no aizvērta krāna maksimāli 4 mm Hg minūtē. Manuālo darbību gaisa noplūde iespējama līdz 2/3 mm Hg. No 260 mm Hg līdz 15 mm Hg maksimālais noplūdes laiks ir 10 sekundes. Mērogs ir secīgi sakārtots ik pēc 2 mm Hg. Nepastāvīga nulle (rādītājam nav apstāšanās punkta; tas brīvi šūpojas), neilona aproce ar āķīšiem un cilpiņām, lateksa pūslis ar hromētu vārstu. Hromēts gaisa krāns; gaisa izplūde tiek regulēta ar skrūvējamu vārstu. Assinsspiediena mērītājam ir mīksta mākslīgās ādas soma ar rāvējslēdzēju; soma atrodas kartona kastē. Pieejami 3 varianti: standarta, bez lateksa vai kopā ar stetoskopiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
728_815 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar divām caurulēm Tono - Izturīgs, uzticams asinsspiediena mērītājs, kura hromētais manometrs ir piestiprināts pie aproces; apgādāts ar aizsargājošu gumijas apli. Neilona aproce ar mākslīgās ādas nostiprinājumu. Divas caurules, pieauguša cilvēka izmēra manšete bez lateksa, ar standarta pūsli bez lateksa. Komplektā neilona soma un kartona kaste. Izgatavots Ķīnā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
583_809 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, London sfigmomanometrs - sarkans - Profesionāls, elegants, drošs un viegls tonometrs ar ABS manometru, integrāla lampiņa, precīzs augstas kvalitātes mehānisms, kalibrēta neilona aproce ar līplentu, kamera Ø 55 mm. Drukāta, viegli izlasāma instrukcija.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
269_249 Asinsspiediena mērītājs London ar sarkanu neilona manžeti,N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar vienu cauruli London - Mehāniskais tonometrs, ar vienu cauruli un krāsainu skalu, standartu, melnu, neilona, velcro, kalibrējamo manšeti Ø 55 mm.Manšetes izmērs: 52x15 cm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
949_625 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar vienu cauruli Boston - Mehāniskais tonometrs ar gaisa nolaišanas vārstu un podziņu gaisa nolaišanai,lietojams ar labu vai kreisu roku, ar vienu cauruli, ar melnu, neilona, velcro, kalibrējamo manšeti pieaugušajiem, un lielu skalu Ø 65 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
573_325 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Tokyo automatic sfigmomanometrs - Profesionāls tonometrs ar lielu ciparnīcu, diametrs 65 mm, ar ērtām pogām. Izturīgs plastikāta korpuss no ABS, papildus prettriecienu gredzeni lielākai izturībai. Roktura pagrieziens par 360 °. Piegādā ar melnu neilona kalibrētu aproci ar D-gredzenu, melnu PVH caurulīti, kameru no melna PVH bez lateksa, neilona soma pārnēsāšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
780_148 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Rome sfigmomanometrs - zils - Viegls un drošs sfigmomanometrs-аneroīds. Plaukstas manometrs ABS korpusā, integrāla lampiņa un gaisa vārsts izmantošanai ar vienu roku. Aprīkots ar rokturi, kalibrētu aproci no zila neilona ar līplentu, caurulīti un kameru. Viegli izmantojams: liela ciparnīca ar diametru 65 mm un gumijas aizsarggredzenu. Piegādā neilona somā ar velcro aizdari.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
405_946 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Rome sfigmomanometrs - zils - fluorescents - Viegls un drošs sfigmomanometrs-аneroīds. Plaukstas manometrs ABS korpusā, integrāla lampiņa un gaisa vārsts izmantošanai ar vienu roku. Aprīkots ar rokturi, kalibrētu aproci no zila neilona ar līplentu, caurulīti un kameru. Viegli izmantojams: liela ciparnīca ar diametru 65 mm un gumijas aizsarggredzenu. Speciāla fluorescējoša ciparnīca, kas ļauj izmantot sfigmomanometru pat tumšās vietās. Pateicoties šai īpatnībai, manometrs ir izmantojams ārkārtas gadījumos.Piegādā neilona somā ar līplentas velcro aizdari.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
331_650 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Roma sfigmomanometrs - 2 caurulītes - Viegls un drošs sfigmomanometrs-aneroīds. Plaukstas manometrs ABS korpusā, integrāla lampiņa un gaisa vārsts izmantošanai ar vienu roku. Aprīkots ar rokturi, kalibrētu aproci no zila neilona ar līplentu, caurulīti un kameru. Viegli izmantojams: liela ciparnīca ar diametru 65 mm un gumijas aizsarggredzenu. Piegādā neilona somā ar velcro aizdari.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
318_880 pvc spuldze - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
415_150 pvc spuldze - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
609_812 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Roma pediatriskais sfigmomanometrs - Viegls un drošs sfigmomanometrs-aneroīds. Plaukstas manometrs ABS korpusā, integrāla lampiņa un gaisa vārsts izmantošanai ar vienu roku. Aprīkots ar rokturi, kalibrētu aproci no zila neilona ar līplentu, caurulīti un kameru. Viegli izmantojams: liela ciparnīca ar diametru 65 mm un gumijas aizsarggredzenu. Piegādā neilona somā ar velcro aizdari. Piegādā neilona somā ar velcro aizdari.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
999_387 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sirio sfigmomanometrs - Klasisks tonometrs, aproce no auduma ar līplentas velcro aizdari (zaļā vai pelēkā krāsā). Droša liela manometra ciparnīca, ērti nolasāma. Skala 0-300 mm Hg, graduēta (vienība 2mm Hg). Piegādā futlārī pārnēsāšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
921_114 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar divām caurulēm un kokvilnas manšeti - Mehāniskais asinsspiediena mērāmais aparāts ar divām caurulēm, ar melnu kokvilnas manšeti (140mm x508mm)diametrs 52 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
382_515 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Minor 2 sfigmomanometrs - neilona velcro līplentas aproce - Augstas kvalitātes tonometrs ar tradicionālu dizainu un mūsdienīgām funkcijām. - Augsta manometra precizitāte; regulē, pagriežot skrūvi ideālai kalibrēšanai jebkurā darbības laikā. - Sistēma no 2 caurulītēm ātrai gaisa izlaišanai. - Pieejama ar mazgājamu aproci, ar velcro līplentu vai vates aproci.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
532_481 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar vienu cauruli Roma - Mehāniskais tonometrs Roma ar vienu cauruli un 3 neilona manšetem zilā krasā, 11x35cm (bērnu), 15x49cm (standarta), 17.5x62cm (liela), ar gaisa nolaišanas vārstu
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
750_814 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Dallas sfigmomanometrs- ratiņi - Ātra un ērta aproces nodalījuma atvēršana, iespējams pagrieziens par 90 ° vieglai nolasīšanai. Visi DALLAS sfigmomanometri ir aprīkoti ar lielu ciparnīcu (Ø 150 mm) vieglai nolasīšanai, kalibrēta aproce no melna neilona un labu gaisa izlaišanas sistēmu. Skala 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
948_808 dallas sfigmomanometrs - stiprināms pie sienas pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Dayton sfigmomanometrs - galda - Piegādā ar lielu ciparnīcu (Ø 113 mm) vieglai nolasīšanai. Papildus - soma ar rokturi vieglai pārnēsāšanai. Neilona aproce ar D gredzenu. Piestiprināms pie sienas.Svars 180 gr.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
385_847 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar divām caurulēm Minor - Asinsspiediena mērītājs, kuru jebkurā laikā ar skrūvgriezi var perfekti kalibrēt.- Divu cauruļu sistēma ātrai darbībai. - Pieejams ar mazgājama auduma pārsegtu velcro aproci vai aizāķējamas kokvilnas aproci. Pielāgojams mērītājs perfektai kalibrēšanai
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
914_539 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Manšetes Riester - Manšete Riester ar 2 caurulēm, pieaugušiem, izmērs 54.5 x 14.5 cm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
853_278 Velcro manšete ar 1 cauruli 34,5x10 cm, bērnu ( Minimus II,Precisa,Ri-san, R1 Shock proof,E-Mega,Baby phon) pasūtīt Vajag ielogoties!
330_744 Velcro manšete ar 1 cauruli 70x15 cm, pieaugušiem L ( Minimus II,Precisa,Ri-san, R1 Shock proof,E-Mega,Baby phon) pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, ar vienu cauruli - Mehāniskais tonometrs ar vienu melnu manšeti
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
902_300 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, E-Mega sfigmamanometrs - Viegabalaina aproce; mazgājama, bez lateksa, var dezinficēt. - Aproce ātri piepūšama, pateicoties jaunajai ergonomiskajai konstrukcijai. - Precizitāte visā darbības laikā, speciāli rūdīta vara-berila diafragma spiedienam ar celtspēju līdz 600 mm Hg. - Komforts. - Precīzi regulējams gaisa vārsts. - Manometra pulētā virsma ir viegli dezinficējama. - liela ciparnīca ar diametru Ø 63 mm. - Triecienizturīgs polikarbonāta korpuss.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
795_427 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar divām caurulēm Exactophon - Kvalitatīvs, precīzs, izturīgs asinsspiediena mērītājs. Tam ir uzticams manometrs, kas piestiprināts pie mākslīgās ādas balsta, un ļoti izturīga auduma ar lencēm savelkama aproce. Komplektā arī glīts futlāris un kaste.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
850_701 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ri-San sfigmomanometrs - Augstas kvalitātes plaukstas tonometrs ar ergonomisku dizainu. Gaisa izlaides vārsts ir ērti regulējams ar pirkstgalu. - Kalibrēta neilona aproce ar velcro līplentu. - Bezlateksa kamera aproces piepūšanai. - Savienojuma caurulīte manometra augšējā daļā, lai netraucēti varētu izmērīt arteriālo spiedienu. - Мikrofiltrs gaisa izlaides vārsta un mērījumu sistēmas aizsardzībai. - Speciāli rūdīta vara-berila diafragma praktiski nenolietojas. - Precīza kustība garantē drošus mērījumus. - Меmbrāna var atrasties zem spiediena līdz 600 mm Hg. Теhniskie parametri • Viegli lasāma skala ar Ø 64, no 0 līdz 300 mm dzīvsudraba stabiņa, precizitāte ± 3 mm dzīvsudraba stabiņa • Augstas precizitātes gaisa izlaides vārsts ar precīzu regulējumu, nenolietojas. • Piemērots lietošanai ar labo vai kreiso roku.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
876_209 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Ar vienu cauruli Berlin - Augstas kvalitātes asinsspiediena mērītajs ar ciparnīcu uz aproces: - Ļoti uzticams manometrs ar ļoti lielu (Ø 65 mm) ciparnīcu - Augstas kvalitātes izturīga auduma aproce ar mākslīgās ādas nostiprinājumu, aiztaisāma ar velcro paņēmienu - Ļoti liels PVC pūslis, 9 x 5 cm, bez lateksa, izgatavota Itālijā - Vācijā ražots manometrs. Tehniskā specifikācija ● VISAUGSTĀKĀ KVALITĀTE ● Īpaši liela ciparnīca, Ø 65 mm ● Augstas kvalitātes auduma manšete
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
550_274 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Mini aproce 1 caurulīte 16 x 5 cm - jaundzimušajiem - Aproces sfigmomanometram - modelis Mini - 16 х 5 cm, ar velcro aizdari, kamera no sintētiskā kaučuka EPDM, bez lateksa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
769_424 mini aproce, 1 caurule, 16 x 5 cm, priekšlaicīgi dzimušajiem pasūtīt Vajag ielogoties!
322_332 mini aproce, 1 caurule, 23 x 5 cm pasūtīt Vajag ielogoties!
499_935 mini aproce, 1 caurule, 29 x 7 cm, 4 mēn. - 3 gadi pasūtīt Vajag ielogoties!
227_557 pasūtīt Vajag ielogoties!
318_417 pasūtīt Vajag ielogoties!
544_808 5 mini aproču komplekts pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sirio komplekts 3 ar pediatrisko un pieaugušajiem paredzētu aproci - Sirio ar 3 aprocēm: bērnam (32910: Manšetes izmērs 10x34 cm.Roku apkārtmērs: 19x27 cm.
Pieaugušajam (32911: Manšetes izmērs 14.5x54 cm.Roku apkārtmērs: 26x41 cm,) un pieaugušajam liela izmēra (32912:Manšetes izmērs 16x63 cm.Roku apkārtmērs: 34,3x51 cm ) neilona somā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
819_352 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Sirio pediatriskais komplekts ar 3 pediatriskajām aprocēm - Komplekts Sirio ar 3 pediatriskajām aprocēm: mini-aproce (32812) no 4 mēnešiem līdz 3 gadiem, mini-aproce (32813) no 3 līdz 7 gadiem, mini-aproce (32814) no 7 līdz 10 gadiem neilona somā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
861_108 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Mini aproces, 2 caurulītes 29 x 7 cm - no 4 mēnešiem līdz 3 gadiem - Aproces sfigmomanometram - modelis Mini, 2 caurulītes, 16x5 cm, priekšlaicīgi dzimušajiem. Neilona aproce ar velcro līplenti. Sintētiskā kaučuka kamera EPDM, bez lateksa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
113_234 mini aproce, 2 caurules, 29 x 7 cm - 4 mēneši līdz 3 gadi pasūtīt Vajag ielogoties!
707_513 mini aproce, 2 caurules, 40 x 11 cm - 7-10 gadi pasūtīt Vajag ielogoties!
319_989 5 mini aproču (ar 2 caurulēm) komplekts pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Erka switch 2.0 confort aneroīdais sfigmomanometrs - 1 caurulīte - Ierīce piedāvā izcilu ergonomiku, turklāt tā ir ērti lietojama arī kreiļiem. Izgatavota no triecienizturīga polikarbonāta, tai veikti eksperimenti attiecībā uz triecieniem saskaņā ar AAMI SP9. Caurskates stikliņš ir ķīmiski stabils. Misiņa vārsta skrūve ir precīzi regulējama. Mērījumu diapazons 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa plus mīnus 1%. Piegādā ar somu. Izgatavota Vācijā. 4 gadu garantija sistēmai, 2 gadu garantija manometram.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
601_748 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Precisa sfigmomanometrs - 1 caurulīte - Tipiska Ristera produkta kvalitāte. Kalibrēta neilona aproce ar velcro līplenti. -Lateksa kamera aproces uzpumpēšanai. Ergonomisks dizains no nerūsējošā tērauda. Pieslēgums ar vienu caurulīti. Gaisa izlaišanas vārsts ar precīzu regulējumu, izturīgs. Mikrofiltrs aizsargā gaisa izlaides un mērījumu sistēmas vārstu. -Speciāli rūdīta vara-berila diafragma ar augstu precizitāti. Membrānas celtspēja līdz 600 mm dzīvsudraba stabiņa.Viegli nolasāma alumīnija skala no 0 līdz 300 mm dzīvsudraba stabiņa.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
985_160 N1 ir Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Skava - Universāla skava jebkurai sliedei.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
709_850 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Denver - Ratiņu sfigmomanometrs, viegls, bet ar augstu stabilitāti un 360 ° pagriežamiem riteņiem.
Regulējams augstums (90 līdz 135 cm) ar metāla grozu.
Kvadrātveida formas izvilkums 145 x 145 mm un kokvilnas aproce ar D-gredzenu.
2-kanālu pieaugušo lateksa urīnpūšļa, standarta lateksa spuldze, gaisa atbrīvošanas vārsts ar atsperi, spirālveida PVC caurule (1,8 m).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
660_302 Bērnu manšete (35x11 cm) pasūtīt Vajag ielogoties!
413_427 Denver sfigmomanometrs - uz statīva pasūtīt Vajag ielogoties!
138_242 Manšete pieaugušiem (49x15 cm) pasūtīt Vajag ielogoties!
966_430 Manšete pieaugušiem L (62x17.5 cm) pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, Erka switch simplex aneroīda sfigmomanometrs - 2 caurulītes - Izgatavots no triecienizturīga polikarbonāta, izmēģinājumi veikti saskaņā ar AAMI SP9. Pārlūkošanas stikliņš ir ķīmiski stabils. Misiņa vārsta skrūve darbojas perfekti un to var precīzi noregulēt.Mērījumu diapazons 0-300 mm dzīvsudraba stabiņa plus/mīnus 1%. Melna aproce. Piegādā somā. Izgatavots Vācijā. 4 gadu garantija sistēmai, 2 gadu garantija manometram.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
822_158 erka switch simplex aneroīds sfigmomanometrs, 2 caurules pasūtīt Vajag ielogoties!

Mehāniskie, ERKA Vario manšetes - PU manšete ar 2 caurulem.Zaļa krāsa.
Manšetes izmēri:
Bērnu: 40x11.6 cm(apkārtmērs 20.5-28 cm)
Pieaugušiem 47x14.3 cm (apkārtmērs 27-35 cm)-komplektā
Pieaugušiem L 56x17.5 cm (apkārtmērs 34-43 cm)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
178_903 Bērnu manšete pasūtīt Vajag ielogoties!
435_863 Manšete pieaugušiem pasūtīt Vajag ielogoties!
325_746 Manšete pieaugušiem L pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.9024140835 sekund!