SANTAKS
Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
    Kardiogrāfijai
       Bronhoskops
       Spirometrija
       Holter
       Elektrokardiogrāfi dažādi
       Elektrokardiogrāfi 1-3 kan
       Elektrokardiogrāfi 6-12 kan
       Elektrodi
       Kardiogrāfu papīrs
       Pacientu monitorings
       Kardiotesta sistēma
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai klīniskai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Bronhoskops
 Spirometrija
 Holter
 Elektrokardiogrāfi dažādi
 Elektrokardiogrāfi 1-3 kan
 Elektrokardiogrāfi 6-12 kan
 Elektrodi
 Kardiogrāfu papīrs
 Pacientu monitorings
 Kardiotesta sistēma

Elektrokardiogrāfi 6-12 kan, 1200G - 12-kanālu kardiografs 1200G.
8 collu TFT displejs, 800x600 punktu augstas krāsu LED apgaismojums
vienlaicīgi 12 potenciālu ieguves un displeja
- digitālās signāla paņēmiens, maiņstrāvas filtrs, bāzes līnijas filtrs, EMG filtrs
- automātiskā analīze un automātiskā interpretācija
-vairāku režīmu displejs un drukāšana, piemēram, 12, 6 + 1 (ritms), 6, ritms 12, ritms 10, ritms 8, ritms 6. Manuālais, “Freeze”.
- iebūvēta litija uzlādējama baterija
- USB un LAN ligzda datu augšupielādēšanai uz datoru
- iebūvēta zibatmiņa
- Vairāk nekā 1000 failu glabāšanu.Iekšējā programmatūra:Angļu, Krievu.
Tehniskā specifikācija:
Vadi: 12 standarta vadus.
Strāva: 60 dB,> 100 dB (filtra pievienošana).
EMG traucējumu filtrs: 25/35 Hz (-3 dB).
Termopapīrs: 210 mm x 20 m liela ātruma papīrs.
Ātrums:
- automātiska un ritma ieraksts: 25, 50 mm / s, ± 5%
- Manuālais ieraksts: 5, 6.25, 10, 12.5, 25, 50 mm / s, ± 5%.
Jūtības izvēle: 2,5, 5, 10, 20, 40 mm / mV, ± 5%. (Standarta jutība ir 10 mm / mV ± 0,2 mm / mV). Automātiskais ieraksts: ieraksta iestatīšana atbilstoši automātiskās uztveršanas formātam un režīmam, automātiski mainot vadus, mēra un analizējot.
Ritma ieraksts: ieraksta iestatīšana atbilstoši ritma ieraksta formātam un režīmam automātiski mērīšana un analīze.
Mutiskais ieraksts: ieraksta iestatīšana atbilstoši manuālajiem ierakstiem, manuāli mainot vadus. Mērīšanas parametri: HR, PR intervāls, P ilgums, QRS ilgums, T ilgums, QT intervāls, Q-Tc, P ass, QRS ass, T ass, R (V5), S (V1), R (V5) + S V1). Produkta drošības tips: I klase CF defibrilācija un aizsardzība pret paātrinājumu. Izmērs: 334 x 320 x 85 mm. Jauda: AC: 100-240 V, 50/60 Hz. DC: 14,8 V, 3700mAh uzlādējams litija akumulators. Standarta piederumi: 1 ECG kabelis, 1 sazemējuma vads, 1 komplekts priekšējā elektroda skava, 1 papīra rullis, 1 komplekts ar krūšu elektrodiem, barošanas savienojums, USB savienojums, programmatūra (tās pašas valodas kā iekšējā programmatūra).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
892_539 12-kanālu kardiografs 1200G pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrokardiogrāfi 6-12 kan, Ascard green_Color - Produkta apraksts. Labākais elektrokardiogrāfs savā klasē, kurā apvienota augstākā kvalitāte un mūsdienīgs dizains. Krāsains grafiskais LCD-dislejs ar sensoru ekrānu, kompakti izmēri, kā arī iekšējā datu bāze pacientiem un pētījumiem – šā īpašā EKG elektrokardiogrāfa svarīgākā īpatnība, ka tas izvaidots, izmantojot mikroprocesoru tehnoloģiju. Produkts sniedz iespēju veikt komplekso izmeklēšanu 12 nodalījumos un tam ir automatizēta sistēmu analīzes un EKG interpretācijas sistēma. Аparāts ir paredzēts bērnu un pieaugušo elektrokardiogrāfiskajai izmeklēšanai, nolūkā atklāt kardioloģiskus traucējumus, miokarda išēmiju vai infarktu. Аparāts ir paredzēts, lai to izmantotu speciāli apmācīti darbinieki visās veselības aizsardzības iestādēs. Tehniskā specifikācija •Ieraksts 12 standarta EKG atzari•automatiskās diagnistikas laikā darbojas EKG signāla ieraksta funkcija iekšējā atmiņā no visiem nodalījumiem vienlaikus, kopā nar izmeklēšanas datumu un laiku, filtru regulējumu, izmeklēšanas ieraksta laiku un, pēc vēlēšanās, ar datiem par pacientu un iespiedumu no iekšējās EKG automātiskās diagnistikas atmiņu grupās pa 3 nozariem •EKG automātiskās diagnostikas analīzes un interpretācijas zīmogs • 1, 3, 6 vai 12 EKG seansu izvade uz displeju •1, 3, 6 vai 12 EKG seansu druka •pacienta vārda un uzvārda pievienošana EKG seansa izdrukai •membrānas tastatūra ar funkicionālajiem un alfabētiski-digitālajiem taustiņiem •grafiskais krāsu LCD-displejs ar diagonāli 4,3” ar tilpuma sensoru ekrānu •аutomātiska datu analīze un interpretācija saskaņā ar EN 60601-2-25 (datu bāze vispārējo standartu izstrādē elektrokardiogrāfijā CSE) – interpretācijas rezultāti ir atkarīgi no pacineta vecuma un dzimuma • pēdējo automātisko diagnostiku atmiņa ar regulējošu ierobežojumu no 5 līdz 1000 •iespēja izpildīt līdz 130 аutomātiskām diagnostikām darba režīmā no akumulatora, nepārtraukti sirdspukstu biežuma mērījumi un to izvade uz displeja •аutomātiska QRS kompleksu atklāšana •аparāts ir piemērots tiešam darbam atklātā vidē; filtru izvēle: 50 Hz, 60 Hz •muskuļu tremora filts; filtru izvēle : 25 Hz, 35 Hz, 45 Hz • filtrs izolīnijas dreifa apspiešanai; filtru izvēle: 0,15 Hz, 0,45 Hz, 0,75 Hz, 1,5 Hz • elektroda atvienošanās atklāšana, katram elektrodam atsevišķi * jebkura kanāla izvēle sirdspukstu biežuma fiksēšanai •EKG līkņu drukas biežums pēc izvēles: parasta vai pustrekna • līkņu attēlošana standarta modalitātē un modalitātē Cabrera • izvēlne poļu, angļu, franču, spāņu, vācu, portugāļu un serbu valodā •ārējais komunikāciju USB-ports savienojumam ar personālo datoru un programmatūru CardioTEKA EKG signāla nodošanai reālā laika režīmā •skaņas signāls par atklāto aritmiju •aizdsardzība pret impulsu defibrilāciju • impulsu stimulācijas atklāšana un attēlošana drukā •аutomātiska diagnostika ar informācijas izdruku par pacientu un kabinetu • akumulatora energotaupīšanas funkcijas •izmērs (G х P х A): 220 x 153 x 55 mm •svars: < 0,6 kg
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
195_734 Elektrokardiogrāfs AsCARD Green v.06.101, krāsains ekrāns pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrokardiogrāfi 6-12 kan, Alfa System A500 - CardioTEST Alfa System A500 sastāv no: bezvadu elektrokardiogrammas signāla raidītājs AsPEKT 500 ECG KBEKG2 un programmatūra CardioTEST. Ir 12 standarta vadi saskaņā ar Einthoven, Goldberg, Wilson un Cabrer. Аutomātisks un manuāls darba režīms. Sirds kardiostimulatora maksimuma atklāšana, INOP atklāšana. Izvēle 2,5/ 5/ 10/ 20 mm/mV (izvēle tiek veikta ar CardioTEST palīdzību vai ar programmatūras CardioTEKA palīdzību). Izvēle 5/ 10 /25 /50 mm/s (izvēle tiek veikta ar CardioTEST vai programmatūras CardioTEKA palīdzību). Filtri: tīkla traucējumu filtrs - 50 Hz. Muskuļu darbības traucējumu filtrs - 25 Hz, 35 Hz. Bezvadu saikne ar datoru, izmantojot radioraidītāju 2,4 МHz, pārraides attālums līdz 10 metriem. AsLINK izmantošana, caur pieslēgumu datoram ar USB-portu. Aizsardzība pret elektriskās strāvas triecienu (EN 60601-1) - II ierīces klase. CF noturība pret defibrilāciju. Ierīces klase un grupa - acc.to CISPR-11 - Klase B, grupa 1. Ierīces medicīniskā klase - IIa (noteikums 10). Ekspluatācijas drošība - EN 60601-1. Elektromagnētiskā savienojamība - EN 60601-1-2. Sertifikāti: CE 0197, EN ISO 9001, EN ISO 13485, MDD 93/42 / EEC. Programmatūra CardioTEST: ieraksts 12 standarta vadiem, HR automātiski mērījumi, ST līmeņa un slīpuma mērījumi, sadarbības iespēja ar skrejceliņiem, kuri darbojas pēc protokola Trackmaster, iespēja sadarboties ar ergometriem, kuri darbojas pēc protokola Ergoline, atkārtotas analīzes variants veicamajām ekspertīzēm, pārskata izdrukāšana un arhivēšana, vienlaicīga reģistrācija un signāla novērošana no visiem 12 vadiem uz datora ekrāna, vidējā P-QRS-T reģistrācija un novērojumi, kompleksi no visiem 12 vadiem, ST līmenis un slīpums online režīmā, mērījumu punktu novērošana - BL, J un ST ar manuālu korekciju, iespēja reģistrēt un novērot kārtējo HR, fāzes-parametru ekspertīzes sniegšana: slodzes strāva, laiks ekspertīzes stadijā, vingrinājumu kopējais ilgums, PMHR kontrole, % PMHR novērošana, MET reģistrācija un novērojumi, DPR reģistrācija un novērojumi, visu mērījumu parametru tendenču apskats, veicot ekspertīzi, аutomātiska aritmijas analīze, iespēja automātiski mērīt arteriālo spiedienu, trauksmes signāli parametru un aritmijas monitoringam.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
338_339 CardioTEST Alfa System A500 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrokardiogrāfi 6-12 kan, Se-1515 - Standarta konfigurācija un iekļautās funkcijas: vienlaicīga 12 rādītāju uztveršana un ieraksts, iestrādāts datu paraugu modelis un programmatūra. Automātiska vai manuāla mērījumu interpretācija. Ērta un neierobežota datu uzglabāšana. ECG kvalitātes signāla indikators. ECG atskaišu salīdzināšana.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
913_227 SE-1515 PC ECG (12-kanālu, ar vadiem) pasūtīt Vajag ielogoties!
843_460 SE-1515 PC ECG (12-kanālu, bezvadu) pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrokardiogrāfi 6-12 kan, Se-12 - Augstās kvalitātes 12-kanālu elektrokardiogrāfs SE-12 ir izgatavots ērtākai lietošanai.
Iezīmes:
- Pilnīga digitālā filtrēšana, izvairoties no pamatlīniju nobīdēm, AC, EMG interference.
- 5.7 collu augstas izšķirtspējas salokāms ekrāns.
- USB interfeiss pacientu datu pārvietošanai.
- Ethernet tīla un RS-232 interfeisa savienojums ar datoru.
- Iestrādātas uzlādējamas litija baterijas.
- Snaudas/Atmošanās režīmi enerģijas taupīšanai un ilgākam LCD ekrāna darbības laikam.
- Dažādi atskaišu formāti dažādām vajadzībām.
- Automātiska aritmijas noteikšana un reģistrēšana.
- 100 digitālo EKG ierakstu uzglabāšana.
- Interpretācija testēta ar autoriotatīvu CSE databāzi (papildus).
- Sirds ritma mainīguma (HRV) analīzes.
- Papildus Smart ECG Viewer programmatūra datu pārzināšanai datorā (PC).
- Papildus galdiņš uz ritentiņiem un kabeļu turētājs.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
224_745 N1, ar Wi-Fi pasūtīt Vajag ielogoties!
143_120 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrokardiogrāfi 6-12 kan, Cardio 7 - Pazīmes: - 12 novadījumu interpretācijas EKG - Vairāk nekā 130 interpretējamu rezultātu, kuri balstās uz inovatīvo Minesotas kodu - Atmiņa līdz 120 pacientiem - Reālā laika pārskata monitors - Dators pievienots caur LAN - Uzrāda nepareizus ziņojumus - Elektrokardiostimulatora noteikšana - Automātiska aritmijas noteikšana - 5 minūtes ilgs ieraksts - Skalas funkcija ļauj izmantot lētu faksēšanas papīru Programmatūru var izvēlēties daudzās valodās (angļu, krievu) - PROGRAMMĒŠANAS EKG PĀRSKATS PLUS datiem, kuri tiek saglabāti datorā - 12 kanālu vienlaicīgs displejs - Rotācijas taustiņš piekļūšanai pie visiem režīmiem - Viena pieskāriena darbība (monitoringam, ieraksta režīmam)- Parocīgi A4 formāta izprintējumi ļauj viegli aizpildīt diagrammu. EKG mērījumi: 10 mērījumi, 12 kanālu vienlaicīga EKG iegūšana, Dimensijas: 296 (W) x 305,5 (H) x 92,5(D) mm, apmēram 3,5 kg ● Ierakstu kanāls: - 3 kanāli + 1 ritms, 3 kanāli + 3 ritmi, - 6 kanāli + 1 ritms, 12 kanāli, 60 sekundes - 1 kanāls, 5 minūtes, 1 kanāls un ziņojums par sirdspukstiem ● Jutīgums: 2.5, 5, 10, 20, auto (1~a VF: 10, V1~V6:5)mm/mV ● Printēšanas ātrums: 12.5, 25, 50 mm/s ● Paraugu ņemšanas ātrums: 500 paraugi/sek. ● Filtri: - AC(50/60 Hz, -20dB vai labāk) - Muskuļi (25~35 Hz, -3dB vai labāk) - Bāzes līnijas virzība (0.1 Hz, -3dB vai labāk) - Zemas caurlaides filtrs: izslēgts, 40 Hz, 100 Hz, 150 Hz ● Displejs: 7 krāsu TFT LCD displejs (800 x 480), 12 kanāli EKG viļņa pārskatam ● Monitora displejs: ID, datums, jutīgums, ātrums, filtrs, forma, ritms ● Lietotāja interfeiss: - Pieskārienjutīgs ekrāns (pieejami burti, cipari un simboli) - Tastatūra - Rotējoša piespiežamā poga (uznirstošais režīms) ● Pacienta dati: ID, vārds, vecums, dzimums, garums, svars, vai smēķē, rase ● Pamata mērījumi: Sirds ritms, PR int. QRS dur.QT/QT c. P-R-T ass ● Dokumentētājs: Termālā drukas galviņa, A4 formāta ziņojumu papīrs: 210 x 300 mm (8.5 x 11) ● Rezolūcija: vertikāli: 8 dot/mm - horizontāli: 16 dot/mm ● Elektrība: - Iekšējs troksnis: 20 µV(p-p) maks. - Ievades riņķojums: mainīga ievade - Ievades pretestība: =10 MO - Ievades voltāžas diapazons: = ±5 mV - Parastā režīma noraidīšana: 100 dB - DC kompensācijas voltāža: = ±300 mV - Konstantais laiks: 3.2 sek. - Strāvas noplūde: 10 µA - Frekvences reakcija: 0.05~150Hz - Izolācija un aizsardzība no defibrilācijas ● Signāla kvalitates kontrole: - Atvienojuma noteikšana - Elektrokardiostimulatora pulsa atrašana ● EKG datu glabāšana: 120 EKG glabāšanas (ārējā zibatmiņā)spēja: - AC 95~240 vac, 50/60 Hz - vai iekšējā baterijā (izvēle) 1.0~0.5 A, maks. 60 W ● Baterija (Ni-MH): 1 stunda normālai izmantošanai (apmēram 100 EKG izdrukām)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
139_408 Cardio 7 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrokardiogrāfi 6-12 kan, Se-12 Express -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
664_337 12 kanālu, ar Wi-Fi pasūtīt Vajag ielogoties!
341_728 12-kanālu pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, Tab elektrodi - ar gēlu - vienreizējie - Vienreiz lietojami gēla ieliktņi elektrodiem. 34 х 22 mm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
583_815 N100 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, AMBU BLUE sensor EKG elektrodi - AMBU BLUE SENSOR VL
- mitrs gēls ar augstu vadību
- tūlītēju un ilgtermiņa līmju kombinācija
- elpojošs mikroporains materiāls
- unikāls nobīdes savienotājs
- augstas kvalitātes Ag / AgCl sensors

Tehniskās specifikācijas
• AMBU kods: VL-00-S / 25
• Apraksts: BLUE SENSOR VL
• Pielietojums: ilgtermiņa
• Gēla tips: mitrs
• Pamatmateriāls: mikropuruss
• Izmērs (mm): 72 x 68
• Forma: apaļa ar nobīdi
• Apvalka dzīve * (mēnesis): 24
• Radiolucent: NĒ
• Savienotāja tips: SNAP
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
337_871 AMBU BLUE sensor VL EKG elektrodi 25gab. pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, 3M red dot 2330 tab elektrodi - ar gēlu - 3M RED DOT™ 2330 - 3.2 x 2.2 cm - vienreiz lietojami elektrodi ar lipīgu gēlu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
855_553 3M RED DOT™ vienreiz lietojami elektrodi ar lipīgu gēlu, 3.2 x 2.2 cm, N100 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, Universāls adapteris - Universāls adapteris ar 4-mm ligzdu pieslēgšanai, krokodila tipa savienojums.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
558_806 universāli adapteri, kastē N10 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, Ekstremitāšu elektrodi (klemmes) - Universālie EKG piederumi:ekstremitāšu elektrodi (4 krāsās). Pieaugušiem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
816_958 N4 pasūtīt Vajag ielogoties!
106_571 Bērnu - N4 pasūtīt Vajag ielogoties!
968_330 Pieaugušo - N4 pasūtīt Vajag ielogoties!
663_165 Silikona maska Nr.2 (bērniem))N2 pasūtīt Vajag ielogoties!
176_800 Silikona maska Nr4 (pieaugušajiem) pasūtīt Vajag ielogoties!
565_730 Silikona maska Nr5 (pieaugušajiem L) pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, Krūšu elektrodi - ar sudrabu - Komplektā 6 krūtīm paredzēti elektrodi - sudraba pārklājums.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
806_500 Ø 15 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
602_399 Ø 24 mm pasūtīt Vajag ielogoties!
784_240 Ø 30 mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, Krūšu elektrodi ultra, diametrs 30 mm - Komplektā 6gb, krūtīm paredzēti elektrodi Ultra - sudraba pārklājums.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
832_528 D=24 mm, 6gb komplekts pasūtīt Vajag ielogoties!
509_893 D=30 mm, 6gb komplekts pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, EKG elektrodi -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
393_270 Ø 55 mm - N25 ir Vajag ielogoties!
895_548 Ø 55mm - N1000 pasūtīt Vajag ielogoties!
528_712 57mm x 34 mm-N50 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, Vienreiz lietojami tnt elektrodi 55 mm - Vienreiz lietojami elektrodi TNT Ø 55 mm ar cietu gēlu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
986_674 EKG elektrodi v/l.. diam. 55mm N25 pasūtīt Vajag ielogoties!
458_508 N1200 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, Elektrodi vienreizējie (putas) 48-50 mm - šķidrs gēls - Vienreiz lietojami elektrodi (putveidīgs paliktnis) Ø 48-50 mm - šķidrs gēls.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
135_145 N10 pasūtīt Vajag ielogoties!
931_369 N1200 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, 3M red dot 2239 - 6 cm diametrs - 20 pakas katrā 50 gab. - 3M RED DOT™ 2239 elektrodi - Ø 6 cm - 20 iepakojumi, katrā 50 gab.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
416_467 3m red dot 2239 elektrodi, D=6 cm, kastē 1000gb (20 maisiņi pa 50gb) pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, Cardiogima 12 ecg - 3-6-12 kanāli - Cardiogima 12 ecg - 3-6-12 kanāli vienlaikus; elektrokardiogramma l0-sekundēs. - Interpretācija 60 sekunžu laikā. - Iebūvēta programmatūra vairākās valodās - Druka angļu, spāņu, franču, vācu, krievu, itāļu, ķīniešu un turku valodā. - Platformāta druka (termopapīrs A4 formātā, faksa papīrs). - Kopējais visu attiecīgo līkņu, pacienta datu, datuma, laika un ierīces regulējuma attēlojums. Interfeiss RS 232 caur LAN. Pārraida jau ierakstīto elektrokardiogrammas signālu citam speciālistam novērtēšanai (nepieciešams tikai modems). Uz datora bāzes pilnībā izveidotā reģistrācijas sistēma ļauj pierakstīt elektrokardiogrammas signālus, attēlot tos reālā laikā, drukāt un pierakstīt.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
469_695 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Elektrodi, CARDIOGIMA 6M - 3-6 channel ECG with monitor + Interpretation - Cardiogima 6m - 3-6 kanālu elektrokardiogrāfs ar monitoru un rezultātu interpretāciju. - Šķidro kristālu monitors, 3-6-12 kanālu standarta formātā vai formātā Cabrera ar bāzes līnijas noregulējumu. - Augsta termoprintera izšķirtspēja (8 punkti/mm): 3-6-12 kanālu izdruka reālā laikā ar iespēju izmantot milimetru tīkliņu. - Manuālais vai automātiskais ieraksts. - Attēla iesaldēšana ar iespēju to atgriezt analīzei un drukāšanai uz papīra. Atmiņa 10 sekundes katram kanālam. - Digitālie filtri muskuļu trīces novēršanai, elektropārvades līnijas un trokšņu bāzes līnijas. - Kardiostimulatora atklāšana. - Barošana no iebūvēta akumulatora Ni-Cd ar lielu ietilpību. Ātra akumulatora uzlāde. Теhniskie parametri • Elektrobarošana: iebūvēts akumulators Ni-Cd ar lielu ietilpību. • Аdapters AC / DC: 100-240 V, 50-60 Hz; 200 mА • Darbs no baterijas: 2,5 stundas. • Piemērojamā daļa: tips CF. • Ievades pretestība:> 100 МОм. • Frekvenču atsauce: 0,05: 145 Hz. • CMRR:> 100 dB, laika konstante:> 3,2 s. • Signāla saņemšana: 12 biti 800 paraugi/ sek. / izohroma kanālsа • Jutīgums: 5 mm/mV; 10 mm/mV; 20 mm/mV ± 5% • Caurskates ātrums: 5 mm/c; 10 mm/s; 25 mm/s; 50 mm/s. • Druka: 10 sek. katram kanālam. • Printeris: termoprinteris 8 punkti/mm, papīrs 58 mm (3M) 110 mm (6M). • Filtri: muskuļu trīce 35 Hz digitāls; elektropārvades līnija 50-60 Hz, 0,5Hz digitāls. •Iekšējā aizsardzība pret defibrilāciju. • Displejs / Drupa: 3/6/12 kanāli (6М). • Izmērs 240 х 160 х 65 mm. • Svars: 1,5 kg. • Izgatavots Itālijā. Standarta piederumi • 6 elektrodi. • 1 papīra rullis. • 1 gēla flakons. • Baterija. • Pacienta kabelis • 4 elektrodi. • Lietotāja instrukcija (GB, IT). • Ātrā lietotāja rokasgrāmata: GB, ES, IT.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
631_525 pasūtīt Vajag ielogoties!

Kardiogrāfu papīrs, EKG papīrs rullī - .
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
358_558 Diagrammato 57x28 termopapīrs pasūtīt Vajag ielogoties!
849_535 Rullī 60 mm x 15 m, Cardiette AR600 ADV pasūtīt Vajag ielogoties!
102_859 50 mm x30 m pasūtīt Vajag ielogoties!
261_706 50 mm x 30 m ir Vajag ielogoties!
304_799 57 mm x 28 m pasūtīt Vajag ielogoties!
925_731 58 mm x 25 m ir Vajag ielogoties!
800_887 60 mm x 30 m ir Vajag ielogoties!
221_856 60 mm x 15 m pasūtīt Vajag ielogoties!
485_911 80 mm x 20 m pasūtīt Vajag ielogoties!
837_760 110 mm x 25 m pasūtīt Vajag ielogoties!
544_257 112 mmx25 m pasūtīt Vajag ielogoties!
892_742 112 mm x 25 m ir Vajag ielogoties!
752_563 210 mm x 15 m ir Vajag ielogoties!
331_124 215mm x 25m (Bionet FC700) pasūtīt Vajag ielogoties!
141_543 EKG papīrs rullī 58 mmx25 m pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 0.792899847 sekund!