SANTAKS
Est LT LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Preces mājai
  Apģērbs
  Dezinfekcija, papīra izstrādājumi
  Mēbeles
  Pacientu aprūpei
  Papīra izstrādājumi
  Sterilizācijai
    Sterilizācijas iekārtas
    Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, ruļļi
    Ultraskaņas tīrītājs
    Dažādi
    Ultravioletās lampas
    Sterilizācijas trauki
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. neirologiem
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Medicīniskās lampas, lupas
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmijas reaģenti
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija

 Sterilizācijas iekārtas
 Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, ruļļi
 Ultraskaņas tīrītājs
 Dažādi
 Ultravioletās lampas
 Sterilizācijas trauki

Destilatori, Ar destilētā ūdens uzglabāšanas rezervuāru - GFL ūdens destilatori tiek izmantoti pētniecībā un attīstībā, piemēram, baktereoloģisku un medicīnisku paraugu sagatavošanai, šūnu un audu kutūrām, kā arī reaģentu un ziežu ražošanai. Turklāt, destilāts tiek izmantots tīrīšanas un sterilizēšanas procesiem, buferšķīdumiem, kā arī mikrobioloģiskai un analītiskai lietošanai. Ar uzglabāšanas tvertni. Novietojams gan uz galda, gan arī piestiprināms pie sienas. Ļoti laba destilāta kvalitāte, vadītspēja apmēram 2.3µs/cm pie 25°C (skatīt tehniskās detaļas). Uzglabāšanas tvertne uzņem 2 reizes vairāk destilāta, nekā tiek saražots stundas laikā. Elektroniskā līmeņa slēdzis atslēdz destilātu , kad uzglabāšanas tvertne ir pilna un restartējas automātiski, kad tvertne tiek iztukšota. Elektroniskais piemaisījumu detektors izslēdz ierīci gadījumā, ja tiek konstatēts augsts piemaisījumu līmenis iztvaicētājā. Tādā gadījumā iedegsies sarkanā lampiņa ar uzrakstu Clean. Termostatiska izslēgšana pie nepietiekama ūdens daudzuma. Ekonomisks enerģijas patēriņš, destilējot uzsildīto dzesēšanas ūdeni. Ūdens taupīšana, izmantojot automātisko ūdens atslēgšanu, tādejādi tiks novērsts nevajadzīgs ūdens patēriņš. Ērta piekļuve izvaicētājam, atvieglojot tā tīrīšanu. Kondensators (dzesēšanas spirāle) atrodas uzglabāšanas tvertnē, viegli nomaināms. Automātiska vai manuāla destilāta savākšana caur iztukšošanas krānu. CO2 izvade caur kondensatora izeju. Sildelements, iztvaicētājs, uzglabāšanas tvertne un kondensators izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Dubultais korpuss, kas izgatavots no elektrolītiski cinkotas tērauda loksnes, kas ir elektrostatiski pārklāta ar epoksīda sveķu pulvera pārklājumu. Ūdens padeve caur iebūvēto elektromagnētisko vārstu, kas savienots ar spiediena cauruli 1/2(iekšējais ø apmēram 19.0mm). Kā papildaprīkojums pieejamas ūdens ieejas un izejas caurules.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
888_568 Ar 8 litru tvertni. 4 l/h pasūtīt Vajag ielogoties!
126_961 Ar 16 litru tvetni. 8 l/h pasūtīt Vajag ielogoties!
556_901 Ar 24 litru tvertni. 12 l/h pasūtīt Vajag ielogoties!

Destilatori, 2-8 litri/stundā - GFL ūdens destilatori tiek izmantoti pētniecībā un attīstībā, piemēram, baktereoloģisku un medicīnisku paraugu sagatavošanai, šūnu un audu kutūrām, kā arī reaģentu un ziežu ražošanai. Turklāt, destilāts tiek izmantots tīrīšanas un sterilizēšanas procesiem, buferšķīdumiem, kā arī mikrobioloģiskai, analītiskai un augstas izšķirtspējas šķidruma hromatogrāfijas (HPLC) lietošanai. Ar uzglabāšanas tvertni. Novietojams gan uz galda, gan arī piestiprināms pie sienas. Ļoti laba destilāta kvalitāte, vadītspēja apmēram 2.2µs/cm pie 25°C (skatīt tehniskās detaļas). Elektroniskā ūdens līmeņa kontrole destilācijas procesā. Elektroniskais piemaisījumu detektors ar automātisko ūdens maiņu ietekmē iztvaikotāja skalošanu un tīrīšanu. Pie nepietiekama ūdens daudzuma ūdens līmeņa kontrole automātiski izslēdz ierīci.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
799_519 2 l/h pasūtīt Vajag ielogoties!
888_999 4 l/h pasūtīt Vajag ielogoties!
750_403 8 l/h pasūtīt Vajag ielogoties!

Destilatori, Ar dubulto destilāciju - Visi GFL destilatori ir ekonomiski pateicoties sakarsētā dzesēšanas ūdens destilācijai. Tie ir uzticami, nav nepieciešama apkope un ir viegli lietojami. Visas ierīces ir piemērotas gan novietošanai uz galda, gan piestiprināšanai pie sienas. Ļoti laba destilāta kvalitāte, vadītspēja apmēram 2.2 µs/cm pie 25 °C (skatīt tehniskās detaļas). Elektroniskā līmeņa kontrole destilācijas procesa laikā. Elektroniskais piemaisījumu detektors izslēdz ierīci gadījumā, ja tiek konstatēts augsts piemaisījumu līmenis iztvaicētājā. Tādā gadījumā iedegsies sarkanā lampiņa ar uzrakstu Clean. Automātiska izslēgšana pie nepietiekama ūdens daudzuma ar pludiņslēdzi un termostatiskās drošības slēdzi. Ekonomisks enerģijas patēriņš, destilējot uzsildīto dzesēšanas ūdeni. Ūdens taupīšana, izmantojot automātisko ūdens atslēgšanu, tādejādi tiks novērsts nevajadzīgs ūdens patēriņš. Kondensatora pirmā kārta izgatavota no nerūsējošā tērauda, otrā kārta, tostarp arī deflektors, kas izgatavots no DURAN® borsilikāta stikla 3.3. Iztvaicētājs viegli pieejams tīrīšanai. Destilāta savākšana: vārsts izgatavots no borosilikāta stikla 3.3 ar PTFE virzuli nepārtrauktai destilētā ūdens ražošanai, ar putekļu aizsargvairogu, kas izgatavots no borsilikāta stikla 3.3 dubultajai destilācijai. CO2 izvadīšana caur kondensatora izeju. Sildelements un iztvaicētājs izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Dubultais korpuss, kas izgatavots no elektrolītiski cinkotas tērauda loksnes, kas ir elektrostatiski pārklāta ar epoksīda sveķu pulvera pārklājumu. Ūdens padeve caur iebūvēto elektromagnētisko vārstu, kas savienots ar spiediena cauruli 1/2(iekšējais ø apmēram 12.7mm). Dzesēšanas ūdens izeja 3/4 (iekšējais ø apmēram 19.0mm). Kā papildaprīkojums pieejamas ūdens ieejas un izejas caurules.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
358_647 2 l/h pasūtīt Vajag ielogoties!
361_916 4 l/h pasūtīt Vajag ielogoties!
673_884 8 l/h pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, Izgatavota no tērauda - Aizzīmogošanas platformas platums: 250mm (Maks.) Nospieduma platums:10mm. Iepakojuma izmēri:242×423×337mm
Temperatūru iespējams iestatīt atbilstoši vislabākajam slēguma stāvoklim. Nerūsējošā tērauda pārsegums. Iestrādāts dubults asmens, kas griešanu padara vienkāršu un līdzenu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
724_343 N1 ir Vajag ielogoties!

Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, Sella - Spriegums AC 110/220 V - 50/60 Hz. Jauda 100 W. Sienas platums 12 mm. Garums 300 mm. Sildīšanas laiks 2-3 min. Izmēri 46 x 36 x 17 cm (WxLxH). Bruto svars 7,5 kg. Brīdis (par apkures statusu). Materiāls: alumīnijs.PC plāksne ar automātisku temperatūras kontroli, pieejama nepārtrauktai lietošanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
777_285 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, Saggitarium - Elektroniska versija, dialogs ar lietotāju norisinās ar gaismas un skaņas signālu starpniecību. Automātiski atslēdzas, lai nodrošinātu drošu darbu. Šis jaunais modelis ir aprīkots ar elektronisku kontroles karti un sterilizācijas garantiju. Tiek garantēta 12-milimetru lodējuma josla, kas ievērojami pārsniedz spēkā esošajās normās esošos standartus. Skaņas un gaismas signāli sniedz informāciju par pareizajiem darba nosacījumiem. ТЕHNISKIE PARAMETRI Hermetizācijas veids: pastāvīga apsilde. Blīvējuma platums: 12 mm. Маksimālais blīvējuma garums: 300 mm. Aizzīmogošanas temperatūra: 200 ± 10 grādi. Sasilšanas laiks: 3 minūtes. Blīvējuma ātrums: 7,5 m/min. Blīvējuma materiāli: maisi un ruļļi EN 868-4. Izmēri L x H x D 365x245x310 mm. Neto svars: 4.8 kg. Маksimālais svars: 7 kg. Patērējamā jauda 500 W. Spriegums 230/240 V.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
115_889 Maisiņu aizzīmogošanas ierīce pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, Scorpius - Scorpius - augstražīga ierīce sterilizācijas maisu aizlodēšanai, no tērauda ar epoksīda pulverveida pārklājumu. Aprīkots ar ruļļu turētāju. Izmantojot manuālo temperatūras regulējumu, jūs varat efektīvi kontrolēt sasilumu metinājuma zonā, nodrošinot augstu darba kvalitāti. Scorpius ir aprīkots ar blīvējuma joslu 32 сm, kurai ir 12 mm blīvējuma lenta, kas atbilst spēkā esošajām normām. ТЕHNISKIE PARAMETRI Hermetizācijas veids: pastāvīga apsilde. Blīvējuma platums: 12 mm. Blīvējuma maksimālais garums: 300 mm. Blīvējuma materiāli: maisi un ruļļi EN 868-4. Izmēri: 365x245x310 mm. Neto svars: 12,5 kg. Маksimālais svars: 14 kg. Patērējamā jauda: 600 W. Spriegums: 230/240 V.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
648_381 Maisiņu aizzīmogošanas ierīce pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, Manuālais aizzīmogojums D-301 - Manuālais valcētājs medicīnas maisiņiem un ruļļiem. Теhniskie parametri • Hermetizējuma garums: 300 mm • Iemontēts asmenis • Aizsardzības pakāpe: IP 20 • Izmēri 452 х 248 х 146 mm • Ruļļa turētāja izmēri 458 х 412 х 242 mm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
306_350 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, SL13 - Elektroniski vadīta Maisiņu aizzīmogošanas ierīce ar 12 mm blīvējuma joslu. Strāvas padeves spriegums 220/240 Vac - 50/60 Hz. Nominālā jauda 150 W. Ārējie izmēri (bez ruļļiem) 474 x 374 x 200 mm (LxDxH)). Neto svars 5 kg. Blīvējuma veids: nepārtraukts cikls un nemainīga temperatūra. Sildīšanas pretestības 180 ° temperatūras nominālā darba temperatūra. Maksimālais blīvējuma garums 12 mm. Maksimālais metināšanas platums 300 mm. Pielāgojams materiāls (saskaņā ar direktīvu EN 868). Papīra / polipropilēna plēve. Maksimālais ruļļa diametrs 200 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
380_298 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, Manuālais aizzīmogojums D-301 -1 - Manuālais valcētājs medicīnas maisiņiem un ruļļiem. Теhniskie parametri • Hermetizējuma garums: 300 mm • Iemontēts asmenis • Aizsardzības pakāpe: IP 20 • Izmēri 452 х 248 х 146 mm • Ruļļa turētāja izmēri 458 х 412 х 242 mm
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
609_437 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, Aizzīmogošanas ierĪce gima d-351 - Ierīce sterilizācijas maisiņu aizzīmogošanai. Komplektā - folijas dozators un asmenis. Теhniskie parametri • Strādā ar šādiem materiāliem: papīrs / polietilēns / poliester • Izmēri: 44 х 17,5 х 31 cm • Svars: 18 kg • Aizzīmogojuma garums: 350 mm • Aizzīmogojuma platums: 8 mm Izgatavots Itālijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
202_517 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, Aizzīmogošanas mašīna d-600 - Ierīce sterilizācijas maisu aizzīmogošanai ar pārbaudes sistēmu. • Zīmogojuma platums: 12,5 mm • USB-ports • Datu saglabāšana PenDrive • Izmēri: 473 х 235 х 181 mm • Svars: 14 kg. Izgatavota Itālijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
618_901 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Maisiņu aizzīmogošanas ierīces, Aizzīmogošanas ierĪce d-500 ar printeri - Izmanto nepārtrauktai aizzīmogošanai. • Ātrums: 6 m / min. • Aizzīmogojuma platums: 12 mm • Izmēri: 575 х 400 х 345 mm • Neto svars: 12 kg Izgatavots Itālijā
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
991_526 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Sterilizācijas ruļļi, Ruļļi sausā gaisa sterilizācijai - no
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
531_372 5cmx30m - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
756_889 10cmx30.5m - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
473_173 15.30cmx30.5m - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Sterilizācijas ruļļi, Tvaika sterilizācijai bez ieloces - Ruļļi izgatavoti no smagnēja medicīniskā papīra un poliestera/polipropilēna slāņa. Mainīgi ķīmisko vielu krāsu indikatori. Pēc sterilizācijas instrumenti saglabā savu sterilitāti 1 mēnesi. 200 m.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
268_109 5cm - N1 ir Vajag ielogoties!
675_201 5 cm - N1 ir Vajag ielogoties!
726_420 7.5cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
521_872 10cm - N1 ir Vajag ielogoties!
740_242 10cm - N1 ir Vajag ielogoties!
194_771 10cm - 70gr. pasūtīt Vajag ielogoties!
798_696 12cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
269_712 15cm - N1 ir Vajag ielogoties!
350_349 15cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
409_975 15cm 70gr. pasūtīt Vajag ielogoties!
937_152 20 cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
698_980 25cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
464_469 30 cm - N1 ir Vajag ielogoties!
318_589 35cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
255_720 75mm - 60gr. ir Vajag ielogoties!

Sterilizācijas ruļļi, Ruļļi tvaika sterilizācijai, ar ieloci - Ruļļi izgatavoti no smagnēja medicīniskā papīra un poliestera/polipropilēna slāņa. Mainīgi ķīmisko vielu krāsu indikatori. Pēc sterilizācijas instrumenti saglabā savu sterilitāti 2 mēnešus. 100 m, 70 gr.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
643_301 75mm x 25mm x 100m 70gr - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
409_600 75mm x 80mm x 100m 70gr - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
683_587 100mm x 50mm x 100m 70gr - N1 ir Vajag ielogoties!
376_700 15cm X 5.5cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
947_553 20cm X 6cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
600_494 25cm X 6.5cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
386_690 250mm x 65 mm x 100m 70gr - N1 ir Vajag ielogoties!
379_449 30cm X 7cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
613_555 35 cm x 8 cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
784_875 40 cm X 8 cm - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
200_154 75mm - 70gr. pasūtīt Vajag ielogoties!
898_906 150mmx50mmx100m 70gr - N1 pasūtīt Vajag ielogoties!
852_195 150mm x 55mm x 100m 70gr - N1 ir Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5    6    7    8
   Cenas uz 2018-07-04. Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.2825210094 sekund!