SANTAKS
LV RU Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Sludinājumi Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Apģērbs
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Sterilizācijai
  Medicīniskās lampas, lupas
  Mēbeles
  Spec. audiometrija
  Spec. dermatologiem
  Spec. emergency
  Spec. fizioterapeitiem un fitnesam
  Spec. fizioterapijā
  Spec. ginekologiem
  Spec. ģimenes ārstiem
  Spec. histoloģijā
    Iekārtas
    Reaģenti
    Histoloģijai
  Spec. kardiologiem
  Spec. kosmetologiem
  Spec. ķirurģijā
  Spec. oftalmologiem
  Spec. ortopēdiem
  Spec. otolaringoloģijā, audiometrija
  Spec. podologiem
  Spec. proktologiem
  Spec. rehabilitācija
  Spec. ultrasonogrāfija
  Spec. veterināriem
  Spec. zobārstiem
  Laboratorijai
  Labor. iekārtas
  Labor. ķīmiķiem
  Labor. mēģenes
  Labor. mikrobiologiem
  Labor. mikroskopi
  Labor. PCR
  Labor. trauki
  Izglītība
  Industrija, pārtika, gastronomija
  Preces mājai

 Iekārtas
 Reaģenti
 Histoloģijai

Tissue Filling Systems, Tissue Vacuum - Vakuuma blīvējums biopreparātiem bez formalīna. Starptautiskā vēža izpētes aģentūra (IARC1) klasificēja formaldehīdu kā 1.klases kancerogēnu. Šī jaunā klasifikācija mudina veselības aizsardzības institūcijas, ķirurģisko personālu, patologoanatomus un histotehniķus meklēt jaunus veidus kā novērst šo vielu no darba vides. Iedarbības kritiskais punkts medicīniskajam personālam ir audu paraugu pārraide no ķirurģiskā komplekta uz patoloģijas laboratoriju. Tissue Vacuum priekšrocības ir: • Uzreiz pēc izņemšanas paraugus pārnes uz blakus istabu, kur tas konstatēts. Audus ievieto maisos ar paraugu, ar dzelteno bioloģiskās bīstamības simbolu un hermetizē vakuumā. Lietotāji var pievienot svarīgu informāciju par paraugiem, pierakstot to tieši uz piezīmju lapas malām. Informāciju var ievietot arī hermētiskā iepakojumā vai izpildīt papildus atzīmes. • Aizzīmogots maiss ar paraugu tad tiek ievietots «dzesēšanas paketē» neilgai uzglabāšanai vai refrižeratora kārbā ilgstošai glabāšanai. • Fiksācija tagad var tikt palaista kontrolējamos apstākļos laboratorijā.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
391_193 TissueVacuum (instrument) pasūtīt Vajag ielogoties!

Tissue Filling Systems, Tissue Vacuum Plus - Vakuuma blīvējums biopreparātiem bez formalīna - аutomātiska formaldehīdu blīvējuma sistēma.Sistēma Tissue Filling izveidota automātiskai konteineru aizpildīšanai ar fiksējošu šķidrumu bioloģisko paraugu transportēšanas laikā no operāciju zāles uz laboratoriju. Iesūcošie savācēji ar ogļu filtriem aldehīdiem un klusu dzinēju nodrošina operatoram pilnīgu drošību.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
443_287 TissueVacuum Plus (instrument) pasūtīt Vajag ielogoties!

Autopsiju galdi un autopsiju zāģi, Autopsijas galda zāģis - Autopsijas galda zāģis lielu histoloģisku paraugu un kaulu atdalīšanai. VISPĀRĪGĀS IEZĪMES Ķermeņa zāģis: Cieta alumīnija konstrukcija, pelēka krāsa. Nerūsējošā tērauda darbvirsma, izmērs 420 x 420 mm. Asmens: Garums 1550 mm. Pielāgojams saspīlējums. integrēta griešanas kalibrēšana (biezuma noteikšanai). Integrēts griešanas grūdējs. Maksimālais griešanas augstums 260 mm.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
504_667 mod.SO1550 pasūtīt Vajag ielogoties!

Autopsiju galdi un autopsiju zāģi, Autopsijas galds 410tav, 410ta and 400pl - Autopsijas galds. Nerūsējošā tērauda konstrukcija. Izvades vanniņa ar ieliekumu uz izvades caurumu, ar šķidruma saturēšanas maliņu, apklāts ar pieciem noņemamiem slāņiem. Ūdens izlietne ar sadales sistēmu, aprīkota ar klīniskiem standartiem atbilstošu manuālu sviru. Dubulta mazgāšanas sistēma sastāv no: 1) dušas ar lokanu, izvelkamu galvu virsmas tīrīšanai 2) atsevišķu mazgāšanas sistēmu vanniņā. Pagalvis. Izbīdāms galdiņš (augstums 35 cm) ar teflona virsmu un slīpumu, lai veicinātu novadīšanu. UZSŪKŠANAS SISTĒMA (modeļi 410TAV un 410TA). Anti-dzirksteļu, trīs pakāpju elektriskie ventilatori. Aktivizēts filtrs ir iepriekš ierīkots. Aprīkots ar cauruļvadu, savienošanai ar centrālo izvades sistēmu.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
828_733 Autopsiju galds 410TA. Ar aspirāciju pasūtīt Vajag ielogoties!
255_802 Autopsiju galds 410 TAV. Ar aspirāciju un regulējamu augstumu pasūtīt Vajag ielogoties!

Atmosfēriskais pārsegs un soliņš, Galda nosūcējs, sērija 100 - Nosūcošs darbvirsmas pārsegs ar manuālu bīdīšanu uzstādīšanai vai šķidrumu izliešanas vietas nodrošināšanai. Kompakts dizains, tas var tikt iebūvēts jebkurā laboratorijas darbagaldā. VISPĀRĪGĀS IEZĪMES: Nosūkšana: 1 pret-dzirksteļu elektriskais ventilators ar pielāgojamu ātrumu. Izgaismojums: 1x 18 vatu lampa, garums 60 cm ar pārsegu: 80 1x 30 vatu lampa, garums 90cm ar pārsegu: 120.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
487_197 80cm pasūtīt Vajag ielogoties!
186_478 120cm pasūtīt Vajag ielogoties!

Atmosfēriskais pārsegs un soliņš, Ekstrakcijas soliņš, sērija 500 - Ekstrakcijas darbagalds, veidots formalīnā glabātu histoloģisku paraugu turēšanai un uzglabāšanai. VISPĀRĪGĀS IEZĪMES Nerūsējošā tērauda konstrukcija. Virsma ir veidota no nerūsējošā tērauda, aprīkota ar saturēšanas maliņu. Izsūcams pamatnes nodalījums, aprīkots ar durvīm ar enģēm. EKSTRAKCIJAS SISTĒMA Darba virsmas ekstrakcija ļauj tūlītēju smago piesārņojumu aizvākšanu - piemēram, formaldehīda tvaikus. Iebūvēts filtrs. Kontroles panelis ar viegli nospiežamu tastatūru, darbgalda parametru apskatīšanai.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
871_972 1000 pasūtīt Vajag ielogoties!
884_590 2000 pasūtīt Vajag ielogoties!

Atmosfēriskais pārsegs un soliņš, Griešanas galdiņš 300 - Sērijas 300 Griešanas galdiņš ir veidots, lai apmierinātu visas lietotāja vajadzības iepriekšējai bioloģisku un ķīmisku vielu ventilācijai, darbojoties ar formalīnā glabātiem anatomiskiem paraugiem. Priekšējā un augšas darbvirsmas ekstrakcija nodrošina tūlītēju smago piesārņojumu aizvākšanu – piemēram, formaldehīda tvaikus. VISPĀRĪGĀS IEZĪMES Nerūsējošā tērauda konstrukcija, neplīstošs priekšējais stikls ar vertikālu bīdīšanas iespēju, lai aizturētu toksiskus garaiņus. Uzglabāšanas plaukts. Polietilēna griešanas virsma, izmērs 350x450x20 mm. Grozāmas halogēna lampas. DARBA VIRSMAS IEZĪMES Perforētas nerūsējošā tērauda darba virsmas. Šķidruma aizturēšanas maliņa. Uzsūkšanas tvertnes ir aprīkotas ar atsevišķu mazgāšanas sistēmu. Izlietne ar pedāļu jaucēju un izvelkamu dušas galvu darbvirsmas mazgāšanai. Formalīna atbrīvošanās tvertne. EKSTRAKCIJAS SISTĒMA Iebūvēti alumīnija filtri, specifiski formalīnam, sintētiski šķiedru kasešu filtri. Aprīkots ar cauruļvadu, savienošanai ar centralizēto slimnīcas sistēmu. Kontroles panelis ar viegli nospiežamu tastatūru darbagalda parametriem.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
447_316 1300 pasūtīt Vajag ielogoties!
145_343 1800 pasūtīt Vajag ielogoties!
628_542 2200 pasūtīt Vajag ielogoties!

Iestrādāšanas stacija, Iestrādāšanas stacija CD1000 - Modulāra sistēma histoloģijas paraugu iestrādāšanai. Tā sastāv no trīs moduļiem: Parafīna izsniedzējs, Termoelements, Dzesēšanas virsma. Darba parametru programmēšanas iespēja ieslēgšanās un izslēgšanās režīmiem. Parafīna izsniedzēja funkcijas: izsniegšanas attāluma sensors ar plūsmas regulēšanu. Sešas uzsildītas vietas pincetēm. Uzsildāma parafīna savākšanas atvilktne. Precīza termostatiska rezervuāra kontrole. Darba virsma un atsevišķa izvades sprauslas apsilde nodrošina stingru parafīna temperatūras ekspluatāciju aprakstīto limitu robežās. Var uzglabāt līdz pat 80 standarta izmēra biokasetes. Aprīkots ar plastmasas anti-pilēšanas malu. IEZĪMES: Kopējie izmēri: 1200 x 560 x 330 mm (P x G x A). Kopējais svars: 68 kg. Sildāmā virsma: anodoksidēts alumīnijs, virsmas izmēri 350 x 229 mm (P x G). Parafīna rezervuārs: nerūsējošais tērauds ar kapacitāti 3,5 l. Augšējais veidnes kambaris: nerūsējošais tērauds ar kapacitāti 4 l. Apakšējais parauga galdiņš: nerūsējošais tērauds ar kapacitāti 3 l. Dzesēšanas virsma: nerūsējošais tērauds (izturīgs pret skrāpējumiem), izmērs 420 x 245 (P x G). Temperatūras diapazons: sildīšanas elementiem +30°C/+70°C, dzesēšanas virsmai -25°C/+20°C.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
556_558 Dzesēšanas virsma .PF100 pasūtīt Vajag ielogoties!
865_980 Parafīna dozators lD P500 pasūtīt Vajag ielogoties!
293_669 Iestrādāšanas stacija, CD1000, pilna komplektācija pasūtīt Vajag ielogoties!

Iestrādāšanas stacija, Iestrādāšanas stacija CD1000L - No hlorūdeņraža (CFC) brīva dzesēšanas plātne ar nerūsējošā tērauda dzesēšanas virsmu. Tajā var uzglabāt līdz pat 250 biopsijas kasetes vertikālā pozīcijā. Aprīkots ar caurredzamu polimetilmetakrilāta aizsegu un 48 mm augstu malu, kurā tiek koncentrēta lielākā daļa dzesēšanas, kas darbojas kā saldēšanas kambaris, nevis tikai kā auksta atbalsta virsma. Priekšrocības: liela saldēšanas jauda, neatkarīgi no biopsijas kasešu kontakta ar atbalsta virsmu, uz atbalsta virsmas neveidojas kondensāts (kondensācijas limits pie darba virsmas temperatūras 0°C), kondensāts nenotek uz laboratorijas darbvirsmas, lielāks dzesējamo biopsijas kasešu daudzums. IEZĪMES: Kopējie izmēri: 1200 x 560 x 330 mm (P x G x A). Kopējais svars: 68 kg. Karsēšanas plātne: anodēts alumīnijs, virsmas izmērs: 350 x 290 mm (P x G). Parafīna rezervuārs: nerūsējošais tērauds ar 3,5L tilpumu. Augšējais veidnes nodalījums: nerūsējošais tērauds, ar 4L tilpumu. Apakšas parauga plātne: nerūsējošais tērauds, ar 3L tilpumu. Dzesēšanas virsma: nerūsējošais tērauds (izturīgs pret skrāpējumiem), izmērs: 442 x 245 (P x G). Temperatūras diapazons: karsēšanas elementiem +30°C/ +70°C, dzesēšanas plātnei -25°C/ +20°C.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
718_617 Dzesēšanas plate - jaunais modelis pasūtīt Vajag ielogoties!
417_658 Iestrādāšanas stacija, CD1000, pilna komplektācija pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrotomu galdiņš, Rotējošs mikrotoms - Populārajam mikrotomam 5040 ir rotācijas retrakcija, pašieziešanas sistēma, smaga lieta pamatne un droša griešanas mala. Šī izturīgā konstrukcija padara to precīzu un drošu. Fiksēto berilija šarnīru izmantošana nozīmē, ka visas sānu kustības ir ļoti precīzas, nepieļauj slīdēšanu vai novirzes, kādas iespējamas citās konstrukcijās. Sprūds, sprūdrats un galviņas konstrukcija nodrošina ļoti augstu precizitāti un griezuma biezuma atkārtojamību. Rotācijas mikrotoma 5040 īpatnības. Vienkārši izmantojams rotācijas mikrotoms ar plašu papildus funkciju diapazonu. Apstrādes uz priekšu/atpakaļ izvēle. Pieejams dzinējs ar kustību zonas vadību. Izturīga konstrukcija, nav vajadzīga apkope. Standarta naža turētājs uztver vairumu parasto nažu. Var uzstādīt asmeņa turētāju ar ātru izlaišanas iespēju. Paraugu padeve, uzstādīti aizsargnaži un bloķējošs spararats.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
106_134 parauga orinetācija pasūtīt Vajag ielogoties!
516_271 parauga orientācija ar ātru atlaišanas iespēju pasūtīt Vajag ielogoties!
910_650 bez parauga orientācijas pasūtīt Vajag ielogoties!
873_175 bez parauga orinetācijas ar ātru atlaišanas iespēju pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrotomu galdiņš, mikrotomu soliņš - Мikrotoms 8000 ar noņemamu pamatni nodrošina maksimālu universālumu kopā ar izturību, precizitāti, drošumu un, kas ir īpaši svarīgi, drošību. Izstrādāts histoloģijas laboratorijai, mikrotoms 8000 atbilst augstākām prasībām. Tā universālums un plašais aksesuāru sortiments garantē, ka tas spēs apmierināt visas klienta vajadzības. Mikrotoms 8000 ir labi piemērots plaša materiālu spektra griešanai, ieskaitot kaulu, plastmasu, sveķus un koksni, kā arī mīkstos audus lielā platībā. Ir retrakcija atpakaļgaitā. Mikrotoma 8000 īpatnības. Vienkārši izmantojams. Standarta griezuma tips 60 mkm novērš iespējamo parauga bojājumu. Stūra un pagriežams nazis lielākam universālumam. Var izmantot virkni nažu un vienreiz lietojamu asmeņu.Drošības funkcijās ietilpst aizsargierīces nažiem un vadības rokturis ar zemu pozīciju.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
931_338 with standart knife pasūtīt Vajag ielogoties!
345_674 without standart knife pasūtīt Vajag ielogoties!

Mikrotomu galdiņš, Mikrotomu galdiņš - Mikrotoms, pilnībā aprīkots ar visiem mikrotomēšanai nepieciešamajiem instrumentiem, ar parafīnu apstrādātu paraugu apstrādei. Apklātais metāla korpuss pret šķīdinātājiem izturīgu darba virsmu. IEZĪMES: Izmēri: (P x G x A): 1500 x 800 x 1775 mm. Svars: 120 Kg • Auksta plātne. Darba virsmas izmērs: 310 x 300 mm. Darbības kapacitāte: līdz pat 170 vertikāli novietotām kasetēm. Minimālā temperatūra: -20°C • Vanniņas uzstādāmā temperatūra: no istabas temperatūras līdz +70°C. Plātnes izgaismojums: neona gaisma. • Karstās plātnes kapacitāte: līdz pat 24 priekšmetstikliņiem. Temperatūras diapazons: no 20°C līdz 70°C.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
820_752 Mikrotomu galdiņa aksesuāri - ventilējama krāsniņa pasūtīt Vajag ielogoties!
837_437 Mikrotomu galdiņš (otram operatoram) pasūtīt Vajag ielogoties!
933_935 Mikrotomu galdiņš, standarta pasūtīt Vajag ielogoties!

Iekrāsotāji, Slaidu meistars imūnhistoķīmijas un citu veidu iekrāsošanai - Inovatīva manuālā iekrāsošanas sistēma imūnhistoķīmijai, kas ļauj ietaupīt vismaz 35/40 minūtes, salīdzinot ar laiku, kas parasti nepieciešams 20 slaidu apstrādei nemainot imūnķīmiskās iekrāsošanas metodi. Izmērs cm: 34 x 26 x 10 (P x G x A).
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
625_185 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Iekrāsotāji, Karsējama plāksne slaidu žāvēšanai - Radīta un izgatavota histoloģisko paraugu izklāšanai un žāvēšanai uz stikla. Tā īpaši piemērota visiem biomedicīniskajiem laboratorijas pētījumiem un ikdienas laboratorisko izmeklējumu diagnosticēšanai.
Pamatne izgatavota no alumīnija un nokrāsota ar RAL 7035 epoksīdsveķu pulvera krāsu.
Tai ir noapaļoti stūri lielākai drošībai lietošanas laikā.
KONTROLES PANELIS:
- ON/OFF (ieslēgšanas/izslēgšanas) slēdzis,
- Strāvas indikatora gaisma,
- Elektronisks digitālais termoregulators ar displeju.
TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA
Ārējie izmēri: DzxPxA 510x185x160 mm
Plāksnes izmēri: DzxG 1) 505x95 mm 2) 505x95 mm
Svars : 4 Kg.
Jaudas prasības: 220/240 V – 50/60 Hz
Jaudas patēriņš: 200 W
Darbības temperatūras diapazons: no istabas temperatūras līdz 80°C
Precizitāte: ± 1°C
Ārējā aizsardzība: 3,15A drošinātājs
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
507_416 STRETCH Karsējama plāksne slaidu žāvēšanai pasūtīt Vajag ielogoties!

Iekrāsotāji, Dzesēšanas plāksne - DZESĒŠANAS PLĀKSNE AR ELEKTRONISKU TEMPERATŪRAS NOREGULĒJUMU
Struktūra izgatavota no alumīnija un nokrāsota ar RAL 7035 epoksīdsveķu pulvera krāsu. Tai ir noapaļoti stūri lielākai drošībai lietošanas laikā. Darbības laikā tā ir ļoti klusa hermētiski izolēta zemās jaudas kompresora dēļ. Īpaša iekšējā cauruļvadu sistēma pilnībā novada dzesējamo gaisu uz instrumenta aizmugurējo daļu. Ir iekšējā tvertne kondensāta saglabāšanai, kas dabiski iztvaiko. Digitālā elektroniskā termoregulācija garantē, ka temperatūra tiek precīzi noregulēta un saglabāta ārkārtīgi stabila.
KONTROLES PANELIS:
- ON/OFF (ieslēgšanas/izslēgšanas) slēdzis ar indikatora gaismu,
- Elektronisks digitālais termoregulators ar displeju.
TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA
Ārējie izmēri: DzxPxA 510x520x220 mm
Plāksnes izmēri: DzxG 240x490 mm
Svars: 28 Kg.
Jaudas prasības: 220/240 V – 50/60 Hz
Jaudas patēriņš: 400 W
Darbības temperatūras diapazons: no –15°C līdz istabas temperatūrai
Precizitāte: ± 1°C
Ārējā aizsardzība: 5A drošinātājs
Atsauces regula: EN 61010 – CE zīme
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
660_822 CP 503 Dzesēšanas plāksne pasūtīt Vajag ielogoties!

Iekrāsotāji, Ventilators slaidu žāvēšanai - Struktūra izgatavota no alumīnija un nokrāsota ar RAL 7035 epoksīdsveķu pulvera krāsu. Tai ir noapaļoti stūri lielākai drošībai lietošanas laikā.
Duālās filtrēšanas sistēmas sastāvs:
- n. 1 putekļu filtrs, kas spēj atdalīt netīrumus no ievadītā gaisa, lai nepieļautu slaidu inficēšanos,
- n. 1 aktivizēts kokogles filtra ports, kas atdala netīrumus no žāvēšanas gaisa, lai pasargātu darba virsmu no piesārņošanas,
Nodalījums tiek apsildīts ar cauruļu sistēmas palīdzību, kas ievadīto gaisu pārvieto caur karsēšanas elementu.
Tas ļauj sasniegt iestatīto temperatūru dažās minūtēs.
Automātiska karstā gaisa ventilācijas sistēma garantē vienmērīgu temperatūru žāvēšanas nodalījumā.
Termoregulators ar digitālo nolasītāju ļauj uzturēt temperatūru žāvēšanas nodalījumā ± 1°C robežās no uzstādītās vērtības.
KONTROLES PANELIS:
- ON/OFF (ieslēgšanas/izslēgšanas) slēdzis,
- Strāvas indikatora gaisma,
- Spīdošs slēdzis laika vai automātisko nosacījumu funkciju piekļuvei,
- Spīdoša poga žāvēšanas taimera iestatīšanai,
- Viegli programmējams digitālais taimeris ar displeju,
- Elektronisks digitālais termoregulators ar displeju.
TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA
Ārējie izmēri: DzxPxA 330x360x610 mm
Svars : 15 Kg.
Jaudas prasības: 220/240 V – 50/60 Hz
Jaudas patēriņš: 1100 W
Darbības temperatūras diapazons: no istabas temperatūras līdz 75°C
Precizitāte: ± 1°C
Ieprogrammējamais laiks: no 1 sekundes līdz 999 stundām
Ārējā aizsardzība: 5A drošinātājs
Atsauces regula: EN 61010 – CE zīme
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
321_338 DRYER 3F Ventilators slaidu žāvēšanai pasūtīt Vajag ielogoties!

Iekrāsotāji, BioColor Stacijas lineāra tipa krāsošanai - Automātiskais krāsotājs histoloģijas, mikrobioloģijas un hematoloģijas vajadzībām, ar septiņiem krāsošanas traukiem, pieci reaģentiem, viens mazgāšanai un viens priekšmetstikliņu žāvēšanai. Histoloģijas versijā ir seši trauki reaģentiem un viens trauks mazgāšanai. Aprīkots ar iebūvētu sistēmu ogļu filtrēšanai un pilināšanas sistēmu, lai aizsargātu statīvu pārvietošanas laikā no viena trauka uz otru. Šādā veidā, reaģenti paliek tīri ilgāk, salīdzinājumā ar standarta krāsotājiem. BioColor ir veidots, lai garantētu lietotāja pilnīgu drošību darba laikā. Trauki tiek aizvērti ar vāciņiem, kas krasi samazina izgarojumus darba zonā. Reaģenti satek atkritumu tvertnē, bez nekāda kontakta starp operatoru un kaitīgajām vielām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
573_445 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Iekrāsotāji, 1600 Autocolor stacija iekrāsošanai karuseļ tipa - Viegli lietojama un uzticama karuseļ-tipa krāsošanas stacija, aprīkota ar iebūvētu tvaiku ekstrakcijas un filtrēšanas sistēmu. Programmēšanas sistēma ir ļoti intuitīva. Ir iespējams uzstādīt operācijas parametrus, vairāku krāsošanas ciklu maiņai. IEZĪMES: Izmēri (P x F x A): 750 x 750 x 600 mm. Svars: 75 Kg. Apstrādes soļi: kopā 24, no kuriem divi ir mazgāšanai. Trauka tilpums: 750 ml. Priekšmetstikliņu statīva kapacitāte: 65 priekšmetstikliņi. Programmu skaits: līdz pat 10 programmām ar 30 soļiem katrai. Programmēšanas opcijas: Katrs solis var tikt iestatīts darbībai no 1 sekundes līdz 59 minūtēm un 59 sekundēm. Interfeiss: plats, šķidro kristālu displejs ejošās programmas vai krāsošanas parametru apskatei. Drošība: Aprīkots ar plašu aizsarg aizsegu, lai ierobežotu kaitīgu izgarojumu izplatīšanos. Papildus iezīmes: Rezerves baterija, elektrības zudumu gadījumā. Ūdensizturīga membrānas tastatūra.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
650_661 Automātisks karuseļtipa iekrāsotājs pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Thermoclip heated forceps -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
339_771 THERMOCLIP pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Apaļa termostatiskā vanna - Apaļa termostatiska vanna
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
649_318 Apaļa termostatiskā vanna pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Ūdens vanna - Vienkāršas un uzticamas ierīces, aprīkotas ar analogo manuālo termostatu, karsēšanas indikatoru un plašu priekšmetstikliņu sildīšanas virsmu. IEZĪMES: Ūdens vanna 2000: Izmērs (P x G x A): 335 x 335 x 90 mm. Iekšējie trauka izmēri: 285 x 180 mm. Svars: 3 Kg. Temperatūras diapazons: no +20°C līdz +70°C. Trauka tilpums: 1 litrs. Ūdens vanna 2008: Izmēri (ø x h): 330 x 90 mm. Iekšējais trauka diametrs: 200 mm. Svars: 1,5 Kg. Temperatūras diapazons: no +30°C līdz +80°C. Trauka tilpums: 1,5 litri.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
678_913 Apaļa ūdens vanniņa, ar vāku pasūtīt Vajag ielogoties!
640_235 Ūdens vanniņa, tips 2000 pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Sildāmais galdiņš -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
312_368 150x190mm pasūtīt Vajag ielogoties!
434_697 150x380mm pasūtīt Vajag ielogoties!
783_912 300x400mm pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, THERMOSTATISKA VANNA HISBATH 4 - Теrmostatiskā vanna HISBATH 4
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
111_568 THERMOSTATIC BATH HISBATH 4 pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Ūdens vanna 1770 - Aprīkots ar noņemamu pireksa baseinu vieglai uzpildīšanai un iztukšošanai
nodrošinātu lielāku drošību un lietošanas praktiskumu.
Temperatūru kontrolē zondes, kas tieši saskaras ar ūdeni,
un vanna ir aprīkota ar drošības ierīci, kas samazina elektroenerģiju
piegādā katru reizi, kad Pireksa baseins tiek noņemts. Aprīkots ar regulējamu
temperatūras atbalsta virsma, lai izžāvētu līdz 24 slaidi.
Tehniskā specifikācija:
Izmēri (w x d x h): 350 x 365 x 155 mm.
Slaida žāvēšanas virsmas laukums: 350 x100 mm.
Svars: 8 kg.
Termostats: elektroniskais termostats ar digitālo displeju.
Iespēja iestatīt termisko histerēzes ciklu.
Vannas temperatūra: no + 20 ° C līdz + 70 ° C.
Temperatūras noteikšana: PT100 zonde ar statīvu iegremdēta tieši ūdenī.
Baseina apgaismojums: 6W neona lampiņa.
Virsmas temperatūra stikla žāvēšanai: no + 20 ° C līdz + 50 ° C.
Baseina ietilpība: 1,2 litri.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
435_280 N1 pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Thermowax parafīna dispensers - Parafīna dispensers Thermowax
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
765_453 Thermowax parafīna dispensers pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Parafīna dozators - Parafīna dozators ar 8 litru rezervuāru. Ar digitālu elektronisko termostatu un iespēju ieprogrammēt ieslēgšanās un izslēgšanās laikus. Pieejams arī ar uzsildītu pamatni (DP8R). IEZĪMES: Izmērs (P x G x A): 450 x 220 x 540 mm. Svars: 18 kg. Temperatūra: No +20°C līdz +70°C.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
802_813 Parafīna dozators, 8 litri pasūtīt Vajag ielogoties!
640_869 Parafīna dozators, 8 litri, ar apsildāmu pamatni pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Histoloģijas krāsns SVF 100 - Veidota straujai priekšmetstikliņu vai citu stikla objektu žāvēšanai un gadījumiem, kad ir nepieciešama strauja laboratorijas instrumentu uzsilde. Digitālais displejs ļauj modificēt darba parametrus. Iekšējā kambarī ir divi emaljēti tērauda starp-plaukti un nerūsējošā tērauda savākšanas plātne, abi ir izvelkami. Pieejama arī versija, kas ir aprīkota ar filtru, garaiņu uzsūkšanai. IEZĪMES: Izmērs (P x G x A): 490 x 340 x 610 mm. Iekšējā kambara izmērs (P x G x A): 410 x 300 x 430 mm. Svars: 32 Kg. Energopatēriņš: 2000 W. Termostats: elektronisks, ar mikroprocesoru kontrolēts, ar digitālu displeju. Temperatūra: No +20°C līdz +70°C. Digitāls taimeris: Taimera kontrolēta izslēgšanas aizture līdz pat 99 stundām.
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
670_235 SVF100 tipa žāvēšanas skapis histoloģijai pasūtīt Vajag ielogoties!
386_227 SVF100/F tipa žāvēšanas skapis histoloģijai pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Histoloģijas krāsns - ŽĀVĒŠANAS KRĀSNS SLAIDIEM AR DIGITĀLI ELEKTRONISKU TEMPERATŪRAS REGULĒŠANU.
Struktūra izgatavota no alumīnija un nokrāsota ar RAL 7035 epoksīdsveķu pulvera krāsu. Tai ir noapaļoti stūri lielākai drošībai lietošanas laikā. Automātiska ventilācijas sistēma sūta karsto gaisu pa starptelpām, tādējādi žāvēšanas nodalījumā garantējot vienmērīgu temperatūru. Termoregulators ar digitālo nolasītāju ļauj uzturēt temperatūru žāvēšanas nodalījumā ± 1°C robežās no uzstādītās vērtības.
KONTROLES PANELIS:
- ON/OFF (ieslēgšanas/izslēgšanas) slēdzis,
- Strāvas indikatora gaisma,
- Elektronisks digitālais termoregulators ar displeju.
TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA
Ārējie izmēri: DzxPxA 270x520x225 mm
Iekšējie izmēri : DzxPxA 200x290x240 mm
Svars : 11 Kg.
Jaudas prasības : 220/240 V – 50/60 Hz
Jaudas patēriņš: 300 W
Darbības temperatūras diapazons: no istabas temperatūras līdz 85°C
Precizitāte: ± 1°C
Ārējā aizsardzība: 3,15A drošinātājs
Atsauces regula: EN 61010 – CE zīme
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
142_303 HISTOVEN M10 Histoloģijas krāsns pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Ierīce histoloģisko paraugu ievietošanai parafīnā -
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
490_351 EMBED 503 Ierīce histoloģisko paraugu ievietošanai parafīnā pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Dualvision printeris slaidiem un kasetēm - no
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
616_507 Dualvision printer for slides and cassettes pasūtīt Vajag ielogoties!

Citi instrumenti, Stacija histoloģisko paraugu griešanai un samazināšanai DISSECT 123 - Atbalsta struktūra ir pilnībā izgatavota no AISI 304 nerūsējošā tērauda ar biezumu 10/10 mm, ar noapaļotiem stūriem. Sastāvs:
- 400x400x190 mm izlietnes, izgatavotas no AISI 304 tērauda,
- karstā un aukstā DNS krāns, aprīkots ar elastīgu šalts cauruli, ko iespējams izmantot jebkādā novietojumā uz darba galda,
- 650x650 mm tērauda darba virsma, kas novietota pa kreisi no mazgāšanas tvertnes. Tai ir paaugstinātas malas tīrīšanas darbību atvieglošanai,
- atkritumu izmešanas vienība, kas savienota ar izlietnes novadcauruli, ko var ieslēgt ar slēdzi ātras mazgāšanas veikšanai.
Augšējā struktūra izgatavota no alumīnija un nokrāsota ar RAL 7035 epoksīdsveķu pulvera krāsu.
- darba instrumentus iespējams sterilizēt, novietojot tos uz magnētiskās joslas un ar slēdža palīdzību ieslēdzot ultravioletās gaismas lampu. Ultravioletās gaismas lampa automātiski izslēgsies pēc aptuveni divu stundu darbības.
- struktūra filtrētā gaisa novadīšanai no instrumentiem uz laboratorijas izplūdes sistēmu.
Filtrēšanas sistēma sastāv no:
- diviem aktivizētiem kokogles filtriem, izmēri 490x560 mm, ar nerūsējošā tērauda karkasu,
- ir iespējams pārbaudīt filtru piesātinājuma līmeni ar digitālā laika mērītāja palīdzību,
- filtrējamo gaisu var regulēt manuāli ar kloķa palīdzību, kas atrodas uz kontroles paneļa.
Kontroles panelis:
- divas 220/230V kontaktligzdas elektrības prasībām,
- poga ultravioletās gaismas lampas ieslēgšanai sterilizācijai,
- slēdzis neona gaismas ieslēgšanai darba virsmai,
- slēdzis vienlaicīgai atkritumu izmešanas vienības un krāna ūdens ieslēgšanai,
- slēdzis izplūdes sistēmas ieslēgšanai,
- slēdzis krāna ūdens ieslēgšanai.
Divi cilindri formalīna turēšanai novietoti nodalījumā ar slīdošām durvīm zem darba virsmas.
Tīram formalīnam:
- izolēta tvertne ar ievades cauruli un aktivizētu kokogles PVC filtru,
- ar pedāli darbināms formalīna sūknēšanas sūknis,
- padeves krāns, kas atrodas ērtā vietā pa labi no izlietnes.
Izlietotam formalīnam:
- izlietotā formalīna lūka ar viegli mazgājamu filtru, kas atrodas ērtā vietā uz darba virsmas,
- izolēta tvertne izlietotā formalīna uzglabāšanai savienota ar atkritumu lūku, kas atrodas uz darba sola. Tā aprīkota ar skaņas un vizuālu signalizēšanas sistēmu, kad sasniegts pilns līmenis.
Standarta instrumenti:
- apgaismots griešanas galds ar tumšu centrālo starpliku un dubultu metrisko norādi histoloģisko paraugu mērīšanai,
- atkritumu izmešanas vienība organisko vielu izmešanai.
TEHNISKĀ SPECIFIKĀCIJA
Ārējie izmēri: DzxPxA 750x1200x1740 mm
Darba virsmas izmēri un augstums no zemes: DzxGxA 750x1200x85 mm
Svars: 150 Kg.
Jaudas prasības: 220/240 V – 50/60 Hz
Jaudas patēriņš: 400 W
Ārējā aizsardzība: Magnotermisks slēdzis, diferenciāls slēdzis, 5A drošinātājs
Atsauces regula: EN 61010 – CE zīme
Ārējie savienojumi : karsts ūdens, auksts ūdens, novadcaurules (šķidrumiem)
Kods Nosaukums EUR ar PVN Daudzums
509_227 Aprīkojums Dissect 123 pasūtīt Vajag ielogoties!
   1    2    3    4    5
   Cenas uz . Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
Cenas var mainīties bez brīdinājuma.
Copyright (C) SIA SANTAKS tālrunis: 67542997; 67556474, fakss: 67545151, e-mail: santaks@inbox.lv
Design by www.santaks.lv. Adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010.
Top.LV


Time 1.0746500492 sekund!