Login Password
Veikals Par mums Partneri Meklēt Reģistrācija Logout
        Preču kategorijas
 
   Akcija!
  Cimdi
  Apģērbs
  Medicīnas somas
  Papīra izstrādājumi
  Pacientu aprūpei
  Dezinfekcija
  Drošības konteineri
  Instrumenti
  Iekārtas
  Mēbeles
  Sterilizācijai
  Fizioterapijā
  Ginekologiem
  Kosmetologiem
  Pirmā palīdzība
  Rehabilitācija
  Zobārstiem
  Veterināriem
  Labor. reaģenti
  Labor. iekārtas
  Labor. trauki
  Izglītība
  Preces mājai

 
Rīga
23-05-2023


Dārgās Dāmas un Kungi!
Dārgie Klienti un Draugi!

Mūsu firma medicīnas preču tirdzniecības jomā darbojas jau daudzus gadus, kuru laikā gūtā pieredze sniedz iespēju noteikt un izmantot jaunās tirgus tendences kvalitatīvi un efektīvi. Līdz ar to, gadu no gada spējam Jums piedāvāt pastāvīgi pieaugošu augstas kvalitātes preču klāstu, kuru var pielietot gan dažādās laboratorijās, gan arī medicīnā. Neskatoties uz tirgus mainīgajām prasībām, turpinām ievērot atklātu attieksmi pret Jums, mūsu klientiem, tādēļ preču cenas katalogā norādām. Lūdzam ņemt vērā to, ka katalogā norādītās preču cenas var mainīties, sakarā ar valūtas kursu svārstībām, kā arī būtiskiem enerģijas un transporta izdevumiem, kas ietekmē cenu veidošanu.
Mūsu koncentrēšanās uz Jūsu prasībām, pielāgošanās tām, lieliskā preču kvalitāte, Jūsu lojalitāte un atbalsts - iemesli, kādēļ esam kļuvuši par veiksmīgiem piegādātājiem. Tādēļ arī turpmāk Jūsu vēlmes un prasības būs mūsu prioritāte.
Esam pateicīgi par ilglaicīgo sadarbību, uzticību, atbalstu, un priecāsimies arī turpmāk strādāk kopā, veidojot veiksmīgu profesionālo attīstību un izaugsmi.

SIA “Emed” Direktors


Vladislavs Pozolotins
      Emed Sia. LV40103375646. Jur. adrese: Upmalas iela 4, Sunīši, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV-2137. Fiz. adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010. Tālrunis: 67542997, 20111113, e-mail: santaks@inbox.lv
Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.
   
      Emed Sia. LV40103375646. Jur. adrese: Upmalas iela 4, Sunīši, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV-2137. Fiz. adrese: Dzirnavu 43-8, Rīga, Latvija, LV-1010. Tālrunis: 67542997, 20111113, e-mail: santaks@inbox.lv Bezmaksas piegāde Rīgas rajonā jau nākamaja dienā, pārējas Latvijas pilsētās 5 darba dienu laikā.